page_img

HOSTNET CLOUDER PRO

Clouder Pro on serveri virtualiseerimisteenus, mis annab võimaluse luua piiramatul arvul virtuaalservereid, rakendada loodud serveri infrastruktuurile erinevaid võrgu- ja kaitselahendusi ning andmeid salvestada.

Clouder Pro abil saate hallata ressursse, mis on seotud teie ettevõtte vajadustega.

Clouder Pro– nagu teenuse nimigi ütleb, töötab iseteeninduse põhimõttel ilma Hostneti administraatori kaasamiseta, välja arvatud juhtudel, kui ressursside administreerimisel, haldamisel ja hooldamisel on vaja Hostneti spetsialistide tuge ja nõustamist..
icon_section1

KIIRE

Looge, muutke, kustutage ja kopeerige oma IT projekte nii, nagu vaja, siis kui vaja, ja igas kohas.

icon_section2

PIIRANGUTETA

Külmvarukeskuses saab luua oma IT infrastruktuuri ning seda piiranguteta ise hallata.

icon_section3

SÄÄSTLIK

Võimalus säästa raha iga firma jaoks, kellel on oma IT-haldur, kes juhib firma serveri turvasüsteemi.

Hostnet Cloud panel

HOSTNET CLOUDER PRO HIND

Valikus on Linuxi ja Microsoft Windowsi tarkvara. Hostnet on Microsofti ametlik partner.
Hostnet kasutab ainult võimsaid ja ülemaailmselt tunnustatud Dell’i servereid. Need on kvaliteetsed ja peaaegu 100% lise teenuse kättesaadavusega. Andmesalvestuseks kasutame kõrgkäideldavaid NetApp ketta massiive. Riistvara asub ühes Baltikumi suurimas ja usaldusväärseimas andmekeskuses – DEAC’is. Virtuaalse pilveserveri loomiseks ja toetamiseks kasutame ettevõtte tasandil virtualiseerimise platvormi (hüperviisor) Citrix Xenserver.
Serverite ressursside mahtu on võimalik suurendada või vähendada sõltuvalt vajadusest ning tänu sellele on võimalik vältida ülemaksmist kasutamata serveriruumi eest. Kasutage ISO ja malli haldusteenuseid, et toetada uue virtuaalserveri loomist, mis võimaldab mallid/ISO üles laadida või luua koopia mallist, mis asub juba olemasolevas virtuaalserveris.

Use of Clouder Pro’i kasutamine pakub teile järgmiseid võimalusi:

  • virtuaalvõrkude organiseerimine – portide teisendamine, koormuse tasakaalustamine jne;
  • isoleeritud võrgu haldus – võimalik on luua mitu kohalikku ja isoleeritud võrku pilveserveri infrastruktuuri jaoks ja määrata erinevad ligipääsuõigused;
  • privaatne ja avalik IP aadress – sisevõrkude jaoks looge ja kasutage oma adresseerimise skeeme, kuid väliste jaoks kehtivad avalikud IP aadressid Hostneti IP aadressi nimekirjas;
  • tulemüüri haldus – konfigureerige ja hallake mugavate vahenditega, mis võimaldavad blokeerida seda, mis jääb loa ulatusest välja;
  • serveri koormuse tasakaalustamine – optimeerige ressursside kasutamist ja suurendage töö tulemuslikkust koormuse tasakaalustamise funktsiooni abil.

Sõltuvalt serveri eriomadustest pakume SATA või SAS kettaid

  • SATA kettad – ketta pöörlemiskiirus on 7200 pööret minutis. SATA on optimaalne lahendus andmesalvestuseks, erinevate arhiivide ja failide asukohtade toetamiseks. Väikese külastatavusega kodulehed ja süsteemid töötavad SATA ketastel ideaalselt.
  • SAS kettad – ketta pöörlemiskiirus on 15 000 pööret minutis. SAS kettad on loodud andmete jaoks, mida uuendatakse ja kasutatakse regulaarselt, samuti erinevate kõrge külastatavusega internetiprojektide jaoks.
  • Varukoopia – tõmmisega kopeerimise funktsioon võimaldab luua andmetest varukoopiaid igal ajal ja igas ulatuses. Andmete lisaturvalisuse tagamiseks asuvad need eraldi ketta massiivil.
Hostnet arvutikeskuse infrastruktuuri toetavad kaks iseseisvat telekommunikatsiooni ligipääsu, kaks iseseisvat toiteallikat ja jahutussüsteemid. Terviklik internetiühendus ühe virtuaalserveri kohta. 1 Gb/s. Sisene LAN. Virtualiseerimine. Operatsioonisüsteemid ja rakendused.
Parameeter ühik Essursside
piir
Processor
(CPU)
1 CPU
16 CPU
Memory
(RAM)
1 GB
64 GB
HDD (SAS)
1 GB
1 TB
HDD (SATA)
1 GB
1 TB
SSD
1 GB
1 TB
Additional
VLAN
1
3
Additional
IP adrese
1
10

MIKS VALIDA CLOUDER PRO

icon10

ISESEISEV HALDUS

Clouder Pro on rakendatav nendele ettevõtetele, kes soovivad oma IT-infrastruktuuri sõltumatut haldamist igal ajal ja suvalisest kohast ilma piiranguteta valitud limiidi osas.

icon2

IT-KULUDE SÄÄSTMINE

Võite säästa kuni 40% oma IT-kuludest, kui usaldate oma serveri administreerimise IT-spetsialistile, kes saab hallata ja kontrollida infrastruktuuri tõhusat kasutamist.

icon3

INVESTEERINGUID EI OLE

Te ei pea raha investeerima andmesalvestuse turvalise asukoha tarkvara ostmisse ja rentimisse. Kui olete valinud Clouder Pro, saate selle kõik kindlaksmääratud kuutasuga. Seega vastab ostetud ressurss teie nõuetele ja te ei pea ressursi eest ülemaksma, nagu see on serveri ostu korral.

icon4

TEHNILINE TUGI

Hoolimata asjaolust, et selle teenuse eesmärk on teie kulusid maksimaalselt vähendada, on meie spetsialistid alati teie käsutuses, et pakkuda teile abi ja nõu mitmesuguste erakorraliste olukordade lahendamisel.

icon9

TURVALISUS

Kasutame usaldusväärseid, Enterprise'i kvaliteediga Delli servereid koos kõrgetasemelise kättesaadavusega ketasmassiividega NetApp, mis salvestatakse DEAC-i - kõige usaldusväärsemasse andmekeskusesse Baltikumis. Koos sellega tagab Hostneti tehniline infrastruktuur teie andmete maksimaalse loogilise ja füüsilise turvalisuse.

icon6

99.99% ÜLEVAL OLEMINE

Andmete kõrge kättesaadavus on üks meie prioriteete. Pidev serverite saadavus pakub uusimat pilvandmetöötluse tehnoloogiat ja turvalist andmekeskuse ühenduvust.

KUIDAS ALUSTADA CLOUDER PRO KASUTAMIST?

cl pro

Võtke meiega ühendust!

Võtke ühendust klienditeenindusega ja rääkige neile kõigest, mida vajate.
cl pro2

Tellige!

Valige projekti jaoks nii palju ressursse kui vaja.

cl pro3

Kasutage!

Töötage oma projekti kallal kõigi olemasolevate ressurssidega ja suurendage neid vajadusel.

KASUTATUD LAHENDUSED